ایمیل

info@wintonoil.com

درباره ما

معرفی وینتون اویل

شرکت روغن موتور رهروان با اتکا به جایگاه اعتبار و سابقه درخشان در سال 1384 تاسیس و با هدف تولید روغن پایه با کمیت و کیفیت مناسب و قابل قبول و با بهره گیری از فن آوری های جدید و توسعه سطح علمی و ارتقاء آن جهت دسترسی به بازار های داخلی و خارجی در استان گلستان شهرستان گنبدکاووس فعالیت خود را آغاز نموده است. شایان ذکر است که محصولات این شرکت دارای کاربرد های بسیار متنوعی در بخش های موتوری و صنعتی بوده و انواع خودروهای سواری و بنزینی، دیزلی سبک، ماشین آلات کشاورزی و راه سازی موتور های صنعتی و برخی سیستم هیدرولیک از جمله موارد کاربرد محصولات این واحدی تولیدی می باشد.

کیفیت مطابق استانداردهای جهانی

استفاده از تکنولوژی روز دنیا، مواد اولیه مرغوب و افزودنیهای اروپایی به همراه استقرار سیستم مدیریت کیفیت و متخصصین مجرب تضمین کننده کیفیت محصولات می باشد.

 

در دسترس بودن

ایجاد شبکه های فروش استانی از طریق اعطای نمایندگی های معتبر در سراسر کشور سبب شده است که محصولات این شرکت در سراسر کشور با یک نرخ به دست مصرف کننده برسد و منافع شبکه فروش با حذف رقابتهای کاذب تامین گردد و همواره محصول نهایی در دسترس مصرف کنندگان می باشد.

 

قیمت مناسب

شرکت روغن موتور تکتاز شیمی جهت رسیدن به هدف قیمت مناسب تمام مواد اولیه مورد نیاز خود را بدون واسطه از مرجع های معتبر تامین می نماید و به همین دلیل قیمت تمام شده محصول کاهش می یابد. استفاده از طراح های مجرب و متخصص در بسته بندی علاوه بر تامین زیبایی ظروف و مستحکم هزینه سرمایه در گردش را در این بخش به شدت کاهش داده است و در نتیجه قیمت تمام شده محصول را کاهش می دهد.

وینتون اویل

ارائه دهنده مرغوب ترین و باکیفیت ترین روغن موتور های بنزینی و دیزلی ، روغن دنده و سیالات هیدرولیک